Naše apartmány naleznete v kompletně zrekonstruovaném domě, ve kterém sídlila rodinná brusírna skla založená v roce 1934. Jedná se o dvoupodlažní dům se zahradou a vinným sklepem.

V domě se nachází čtyři apartmány o celkové kapacitě 16 lůžek. V každém je koupelna se sprchovým koutem. Dva z apartmánů mají dvě samostatné ložnice. Objekt má centrální topení a všechny jeho prostory jsou pokryty wifi připojením.

Součástí je společenská místnost, která je našim hostům po celý den k dispozici. Nachází se v suterénu domu, kde je i v horkých letních dnech příjemná teplota. Vybavena je posezením pro 16 osob, barovým pultem, televizí, zabudovaným ozvučením a krbem. Hostům je v suterénu k dispozici toaleta.

Součástí je i prostorná zahrada s venkovním posezením a grilem. Pozemek je oplocen a je tedy vhodný i pro rodiny s malými dětmi.

Pro cyklisty je k dispozici uzamykatelná kolárna. Prostor kolárny je monitorován kamerovým systémem se záznamem. Jsme členy Projektu Cyklisté vítáni.

V našem penzionu můžete ochutnat vína z naší produkce. Jsme členy Spolku Šatovských vinařů.

 

Apartmán 1

Největší apartmán se dvěmi pokoji a kapacitou 5 osob nacházející se v prvním nadzemním podlaží. Menší pokoj je vybaven manželskou postelí a skříní. Ve větším pokoji naleznete manželskou postel a samostané lůžko. V pokoji se dále nachází prostorné skříně, TV přijímač a stůl se třemi židlemi. Součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a s toaletou s bidetovou sprchou. K dispozici je plně vybavená kuchyňka a jídelní stůl. K dispozici je lednice, indukční varná deska, mikrovlná trouba a běžné kuchyňské vybavení.

Apartmán 2

Menší ze dvou apartmánů nacházející se v prvním nadzemním podlaží má kapacitu 3 osoby. V pokoji se nachází manželská postel a samotné lůžko, které mohou v případě potřeby rozmístěny dle vašich přání. V apartmánu se nachází koupelna se sprchovým koutem a s toaletou s bidetovou sprchou. K dispozici je plně vybavená kuchyňka a jídelní stůl. K dispozici je lednice, indukční varná deska, mikrovlná trouba a běžné kuchyňské vybavení.

Apartmán 3

Klimatizovaný apartmán se nachází ve druhém nadzemním podlaží a má kapacitu 5 osob. Menší pokoj je vybaven manželskou postelí a skříní. Ve větším pokoji naleznete manželskou postel a samostané lůžko. Manželská lůžka v apartmánu lze v případě potřeby oddělit. V apartmánu se nachází koupelna se sprchovým koutem a s toaletou. K dispozici je plně vybavená kuchyňka a jídelní stůl. K dispozici je lednice, indukční varná deska, mikrovlná trouba a běžné kuchyňské vybavení.

Apartmán 4

Menší ze dvou apartmánů nacházející se v druhém nadzemním podlaží má kapacitu 3 osoby a je klimatizován. V pokoji se nachází manželská postel a samotné lůžko, které mohou v případě potřeby rozmístěny dle vašich přání. V apartmánu se nachází koupelna se sprchovým koutem a s toaletou s bidetovou sprchou. K dispozici je plně vybavený kuchyňský kout s jídelním stolem. K dispozici je lednice, indukční varná deska, mikrovlná trouba a běžné kuchyňské vybavení.