Our apartments are located in a completely renovated house, which used to house the family glass cutting factory founded in 1934. It is a two-storey house with a garden and a wine cellar.

The house has four apartments with a total capacity of 16 beds. Each of them has a bathroom with shower. Two of the apartments have two separate bedrooms. The property has central heating and all rooms are equipped with Wi-Fi.

A lounge is available for guests to use throughout the day. It is located in the basement of the house, where the temperature is comfortable even on hot summer days. It is equipped with seating for 16 people, a bar, TV, built-in sound system and a fireplace. Guests can use the toilet in the basement.

There is also a large garden with outdoor seating and a barbecue. The property is fenced and therefore suitable for families with small children.

For cyclists there is a lockable bike room. The bike shed is monitored by a camera system with recording.

Apartmán 1

Největší apartmán se dvěmi pokoji a kapacitou 5 osob nacházející se v prvním nadzemním podlaží. Menší pokoj je vybaven manželskou postelí a skříní. Ve větším pokoji naleznete manželskou postel a samostané lůžko. V pokoji se dále nachází prostorné skříně, TV přijímač a stůl se třemi židlemi. Součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a s toaletou s bidetovou sprchou. K dispozici je plně vybavená kuchyňka a jídelní stůl. K dispozici je lednice, indukční varná deska, mikrovlná trouba a běžné kuchyňské vybavení.

Apartmán 2

Nově zařízený a luxusní apartmán s klimatizací se nachází v samotném centru Brna. Prostorný apartmán o velikosti 85 m2 disponuje dvěma ložnicemi s manželskou postelí a rozkládacím gaučem v obývacím pokoji. Byt je plně vybavený – v kuchyni kromě jiného najdete i myčku, toustovač, speciální kávovar, kávu a čaje.

Apartmán 3

Nově zařízený a luxusní Yellow & Grey PREMIA Apartment se nachází v samotném centru Znojmo. Prostorný apartmán o velikosti 50 m2 disponuje ložnicí s manželskou postelí a rozkládacím gaučem v obývacím pokoji. Byt je plně vybavený – kromě jiného v bytě najdete toustovač, žehličku, pračku a sušičku. Můžete se také těšit na rychlé wifi připojení a velkou LED televizi s možností sledování veškerých filmů zdarma, k dispozici vám bude i pracovní stůl. Nachystáme pro vás také ručníky, sprchové gely a šampony. Apartmán je vhodný pro rodiny s dětmi, i jako ubytování na služební cesty nebo partu přátel. Kapacita apartmánu jsou čtyři dospělí. Na požádání vám připravíme dětskou postýlku. Apartmán se nachází ve 1. nadzemním podlaží. Naši hosté mají vyhrazené hlídané a soukromé parkování přímo před apartmánem.

Apartmán 4

(Čeština) Menší ze dvou apartmánů nacházející se v druhém nadzemním podlaží má kapacitu 3 osoby a je klimatizován. V pokoji se nachází manželská postel a samotné lůžko, které mohou v případě potřeby rozmístěny dle vašich přání. V apartmánu se nachází koupelna se sprchovým koutem a s toaletou s bidetovou sprchou. K dispozici je plně vybavený kuchyňský kout s jídelním stolem. K dispozici je lednice, indukční varná deska, mikrovlná trouba a běžné kuchyňské vybavení.